Hizmetlerimiz

Halı Yıkama


Halı Yıkama Sektöründe deneyimli personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile halılarınızda yüzde yüz temizlik olmasını sağlıyoruz.. Halı yıkama sektörünün en deneyimli ve köklü firmaları arasında yer alan şirketimizde halıpak halı yıkama şampuanı kullanılmaktadır. Tamamen doğal olan bu ürün ve otomatik makinelerimiz sayesinde halılarınızda görmek istediğiniz temizliği sağlıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek modern halı yıkama ve kurutma tesisimiz ile hizmetinizdeyiz. Hedef halı yıkama içerisinde bulunan bu tesisimizde halı yıkama ve kurutma ile siz değerli müşterilerimize kısa sürede kesintisiz ve ucuz halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Firmamızda Yıkanan Halılar Kapalı Kurutma Odalasında Kurutulur.

Koltuk temizliği ciddiye alınması gereken bir konudur. Çünkü kumaşlar mikrop ve bakteriler için vazgeçilmez bir yuva oluştururlar. Özellikle de evinizin dekorasyonunda önemli rol oynayan koltuklarınızın temiz kalması hem hijyen hem de görünüm açısından önemlidir. Bu noktada koltuk yıkama hizmetinde profesyonel ve işinde uzman kişilere ihtiyacınız var. Firmamız çalışanları dünya standartlarında temizlik prensibi ile çalışarak koltuklarınızı ilk aldığınız günkü gibi temiz ve sağlıklı bir hale getiriyorlar.

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama hizmeti ev, otel, hastane, avm, fabrika ve okul gibi tüm yerlerde firmamız tarafından sorunsuzca verilebilmektedir.

Koltuk yıkama işleminde yüksek emiş gücüne sahip makinalarımızla vakum yapılarak koltuklarınız tozlarından arındırılır. Kumaşın cinsine göre seçilen şampuanla yıkama işlemi başlar. Koltuk yıkama işleminden sonra kalan lekeler ise özel karışımlarla koltuk kumaşına zarar vermeden yok edilir. Daha sonra hijyen işlemleriyle koltuk temizliği sona erdirilir.

Koltuk yıkama işlemleri koltuğun cinsine göre yaklaşık 1-3 saat sürmektedir.


Koltuk Yıkama


Yorgan & Battaniye Yıkama


Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetini de bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

Keşan Hedef Halı Yıkama yerinde yıkama hizmeti de vermektedir. Duvardan duvara halı, halıflex ve diğer halılarınızı evinize gönderilecek bir ekip tarafından yıkıyoruz.Halı yıkama işlemi evinizi pisletmeden sorunsuz ve temiz bir şekilde yapılır. Yıkamadan sonra halılarınız ıslak kalmaz ancak nemini alması için kısa bir süre havalandırılır. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yerinde Halı, Halıflex Yıkama